Jesteś Gościem na naszej stronie!
ogłoszenia
duszpasterstwo
grupy parafialne
historia

Msze św. w niedzielę
7.3o, 9.3o, 11.3o, 17.oo
Msze św. w tygodniu
6.3o, 7.oo, 17.oo

wt, czw 15.oo-16.3o
sb 9.oo-11.oo

KSIĘGA GOŚCI

Intencje mszalne.. »

II NIEDZIELA ZWYKŁA

Dzisiaj o godz. 12.3o dodatkowa Msza Św. z chrztami.

We wtorek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W piątek obchodzimy Dzień Babci, a w sobotę - Dzień Dziadka, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

Wizyta duszpasterska. Odwiedzać będziemy tylko te rodziny, które wcześniej w zakrystii potwierdzą chęć przyjęcia kolędy w wyznaczonym terminie. W czasie kolędy kancelaria parafialna nie będzie czynna. Wszelkie sprawy załatwiamy po Mszach Św.

U ministrantów, przed kościołem można nabyć prasę katolicką: Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł. i nasz parafialny tygodnik Serce Serc.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia pozdrawiamy wszystkich chorych zapewniając o naszej modlitwie.

edytuj
aktualności | ogłoszenia | duszpasterstwo | grupy parafialne | historia | galeria | kontakt

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jaworznie